Seura

Nokian KrP ry

Y-tunnus: 2376754-6
Tilinumero: FI27 1147 3000 2112 31

Juniorijaoston tilinumero: FI43 1146 3001 1527 65


Yhteystietojen muutoksista ilmoitetaan seurasihteeri Tiinalle: stiina.sipila(at)bastu.net Kiitos!


Seuran yhteystietoja

Toiminnanjohtaja
Talous, sponsorit

Marko Salmela
0500 732 550
marko.salmela@kruunukaluste.fi

Seurasihteeri
Tiina Sipilä
040 5241939
stiina.sipila@bastu.net

Seurasihteeri
Tiia Mattila
040 829 8266
tiia.halimaa@elisanet.fi

Junioripäällikkö
Jere Oksanen
+358 45 1123639
jere.oksanen@nokiankrp.fi


Miehet liiga

Päävalmentaja
Jarmo Härmä
+358 50 3046600
jarmo.harma@floorball.fi

Manageri
Marko Salmela
0500 732 550
marko.salmela@kruunukaluste.fi


Miehet 2 (4. div.)

Yhteyshenkilö
Jouni Yli-Korpela
040 518 9611

Miehet 3 (4div.)

Yhteyshenkilö:
Mikke Nurminen (manager)
040-7630692


A k a t e m i a

A-pojat 

Akatemiavastaava
Henri Mattila
0442909172
henri.mattila@hotmail.com

Valmentaja
Tommi Ylimäki

Valmentaja
Mikko Sassi
Mikko.Sassi@nokiantyres.com

B-POJAT

Valmentajat

Morics Krumins

Jari Törmä

Sami Virtanen

Joukkueenjohtaja (A)
Merja Mustaniemi
0415163380
nokiankrpb2@gmail.com

Joukkueenjohtaja (B)
Outi Törmä
+358 40 7035885
torma.outi@kolumbus.fi


KrP A2

Joukkueenjohtaja
Petri Lundelin

Puh. +358403157046

Email: lundelin.ford@gmail.com

Vastuuvalmentaja
Miikka Nurminen

Huoltaja
Petri Lundelin
040 315 7046
krpa2jojo@gmail.com


C1-pojat (2003)

Vastuuvalmentaja

Klavs Ozolinsh

Joukkueenjohtaja 
Petri Forssell 0442621469

petri.krp03(a)gmail.com

Valmentajat
Hannu Palomäki
Jari Törmä

Rahastonhoitaja
Maria Malinen


C2-pojat (2004) 

Joukkueenjohtaja/ Valmentaja
Pasi Haaranen
0400 567011
haaranen.pasi@gmail.com

Vastuuvalmentaja
Aleksi Anttila
0440645161
ale99.anttila@gmail.com

Valmentaja
Jari Pihlajasaari

Huoltaja
Markus Leino

Rahastonhoitaja
Jaana Haaranen
jaana.haaranen@gmail.com


D1-pojat (2005)

Joukkueenjohtaja
Talousvastaava
Pirjo Niemelä
040 822 9792
niemelapi@gmail.com

Vastuuvalmentaja:

Teemu Määttä:  teemu.maatta@st-koneistus.fi

Valmentajat

Eetu Lumiala

Ville Rönni

D2-pojat (2006)

Joukkueenjohtaja/ E1-juniorit (2006)
Juha Riskilä
050 357 6576
jriskila@gmail.com

Vastuuvalmentaja
Juha Mäki

Valmentaja
Antti Aro
040 7629 716
antti-aro(at)luukku.com

E1-pojat (2007)

Joukkueenjohtaja/ E2-juniorit (2007)
Sanna Hakala
040 5129 139
sanna.hakala3(at)gmail.com


E2-pojat (2008)

Vastuuvalmentaja

Joukkueenjohtaja
Tomi Nieminen
sahlynieminen@gmail.com


F1-juniorit (2009)

Vastuuvalmentaja
Jaakko Inha
jaakkoinha@gmail.com

Valmentaja
Juha Mäki

Valmentaja
Jari Ylisarkki

Valmentaja
Riku Peltola

Rahastonhoitaja
Maria Malinen

Joukkueenjohtaja
Tuula Jakovuori

F2-pojat (2010)

Vastuuvalmentaja: Rape Palmroth

Joukkueenjohtaja: Siru Suuniittu 045-1412353

Siru-suuniittu@gmail.com

G1-Pojat (2011-2012)

Vastuuvalmentaja:

Lisätietoja:  Eeva Vuojamo

eeva.vuojamo@gmail.com

G2-pojat (2012-2013)

Vastuuvalmentaja:

Lisätietoja: Jere Oksanen

jere.oksanen@nokiankrp.com


Nokian KrP ry:n johtoryhmä 2016

Marko Salmela
hallituksen puheenjohtaja
0500 732550
marko.salmela@kruunukaluste.fi

Markku Roth
hallituksen varapj.
0503744593
Markku.roth@gmail.com

Jaakko Inha
hallituksen jäsen
040 7298453
jaakkoinha@gmail.com

Mika Myllyniemi
hallituksen jäsen
0405478296

Antti Rantala
040 594 4186
antti.rantala(at)aldautomotive.com

Mikko Mattila

Tiia Mattila
040 829 8266
tiia.halimaa(at)elisanet.fi

Tiina Sipilä
040 524 1939
stiina.sipila(at)bastu.net

Juha Mäki
+358503506091
makijuha1975@gmail.com

Tomi Nieminen
+358451257474
sahlynieminen@gmail.com