Nokian KrP ry

Y-tunnus: 2376754-6

Tilinumero: FI27 1147 3000 2112 31
Juniorijaoston tilinumero: FI43 1146 3001 1527 65


Yhteystietojen muutoksista ilmoitetaan seurasihteeri Tiinalle: stiina.sipila@bastu.net

Kiitos!

Seuran johtoryhmä

Puheenjohtaja/talous/sponsorit
Marko Salmela, 0500 732 550, marko.salmela@kruunukaluste.fi

Toiminnanjohtaja
Mika Myllyniemi, 040 547 8296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Seurasihteerit
Tiina Sipilä, 040 5241939, stiina.sipila@bastu.net
Tiia Mattila, 040 829 8266, tiia.halimaa@elisanet.fi

Muut toimihenkilöt
Sami Karppinen, 040 750 2929, Sami.karppinen@tempro.fi
Jaakko Inha, 040 7298453, jaakkoinha@gmail.com
Juha Mäki, 050 350 6091, makijuha1975@gmail.com
Niklas Salmela
Jari Törmä

Mediavastaava
Voltter Vesalainen, volter.vesalainen@nokiankrp.fi

Graafiset- ja tietotekniset asiat
Mark Granath, 050 433 9000, mark@granath.fi

Aikuisjoukkueet


Liigajoukkue

Joukkueenjohtaja
Nikolas Salmela

Joukkueenjohtaja
Joonatan Salmela

Päävalmentaja
Janne Kainulainen

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja Liigajoukkue



KRP 2

Joukkueenjohtaja
Jouni Yli-Korpela, p. 040 518 9611

Päävalmentaja
Jouni Yli-Korpela, p. 040 518 9611

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja KRP 2



KRP M3

Joukkueenjohtaja
Henri Mattila, p. 044 2909 172, henri.mattila@hotmail.com

Päävalmentaja
Henri Mattila, p. 044 2909 172, henri.mattila@hotmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja KRP M3


Akatemia / Juniorit


P22 / Suomisarja

Päävalmentaja
Mika Myllyniemi, p. 040 547 8296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Joukkueenjohtaja
Jari Törmä, jari.torma@gmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P22 / Suomisarja



P19 / 2004-2005

Joukkueenjohtaja
Jari Törmä, jari.torma@gmail.com

Päävalmentaja
Aleksi Anttila, anttila.nokiankrp@gmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P19 / 2004-2005



P17 / 2006

Joukkueenjohtaja
Juha Riskilä, p. 050 357 6576, jriskila@gmail.com

Päävalmentaja
Valtteri Viitakoski, p. 050 555 2127, valtteri.viitakoski@gmail.com

Päävalmentaja
Miikka Nurminen, p. 0403505880, mnurminen11@gmail.com

Päävalmentaja
Henri Mattila, p. 0442909172, henri.mattila@hotmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P17 / 2006



P16 / 2007

Joukkueenjohtaja
Krista Karhu, p. 040 511 1160, kristakarhu@elisanet.fi

Päävalmentaja
Jarno Iijolainen, p. 040 931 5212, j.iijolainen@gmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P16 / 2007



P14/P15 2008-2009


P13 / 2010

Päävalmentaja
Rainer Palmroth

Joukkueenjohtaja
Siru Suuniittu, p. 045-1412353, siru-suuniittu@hotmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P13 / 2010



P12 / 2011

Joukkueenjohtaja
Eeva Vuojamo, eeva.vuojamo@gmail.com

Päävalmentaja
Mika Lehtola

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P12 / 2011



P11 / 2012

Joukkueenjohtaja
Katariina Kivipuro, nokiankrp12@gmail.com

Päävalmentaja
Kari Niilivuo, p. 0407467735

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P11 / 2012



P10 / 2013

Joukkueenjohtaja
Nina Mustonen, p. 040-8277731, nina.mustonen6@gmail.com

Päävalmentaja
Kim Lundelin, p. 045-1240860

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P10 / 2013



P9 / 2014-2015


P8 / 2016-2017

Päävalmentaja
Marta Heringa

Joukkueenjohtaja
Mika Myllyniemi, p. 040 5478296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P8 / 2016-2017


Nokian KrP ry:n hallitus

Hallituksen puheenjohtaja
Marko Salmela, 0500 732550, marko.salmela@kruunukaluste.fi

Hallituksen varapuheenjohtaja
Mika Myllyniemi, 040 547 8296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Hallituksen jäsenet
Sami Karppinen, 040 750 2929, Sami.karppinen@tempro.fi
Jaakko Inha, 040 7298453, jaakkoinha@gmail.com