Seura

Nokian KrP ry

Y-tunnus: 2376754-6

Tilinumero: FI27 1147 3000 2112 31
Juniorijaoston tilinumero: FI43 1146 3001 1527 65


Yhteystietojen muutoksista ilmoitetaan seurasihteeri Tiinalle: stiina.sipila(at)bastu.net

Kiitos!


Seuran johtoryhmä

Puheenjohtaja/talous/sponsorit
Marko Salmela, 0500 732 550, marko.salmela@kruunukaluste.fi

Toiminnanjohtaja
Mika Myllyniemi, 040 547 8296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Seurasihteerit
Tiina Sipilä, 040 5241939, stiina.sipila@bastu.net
Tiia Mattila, 040 829 8266, tiia.halimaa@elisanet.fi

Muut toimihenkilöt
Sami Karppinen, 040 750 2929, Sami.karppinen@tempro.fi
Jaakko Inha, 040 7298453, jaakkoinha@gmail.com
Markku Roth, 0503744593, markku.roth@nokiankrp.fi
Juha Mäki, 050 350 6091, makijuha1975@gmail.com
Niklas Salmela
Jari Törmä

Mediavastaava
Voltteri Vesalainen, volter.vesalainen@nokiankrp.fi

Graafiset- ja tietotekniset asiat
Mark Granath, 050 433 9000, mark@granath.fi

Aikuisjoukkueet / Liiga



Miehet

Joukkueenjohtaja
Mika Myllyniemi, p. 040 547 8296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Päävalmentaja
Jarmo Härmä, p. 050 304 6600, jarmo.harma@floorball.fi

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja Miehet



KRP M3

Joukkueenjohtaja
Henri Mattila, p. 044 2909 172, henri.mattila@hotmail.com

Päävalmentaja
Henri Mattila, p. 044 2909 172, henri.mattila@hotmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja KRP M3



Krp 2.

Joukkueenjohtaja
Jouni Yli-Korpela, p. 040 518 9611

Päävalmentaja
Jouni Yli-Korpela, p. 040 518 9611

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja Krp 2.



Akatemia / Juniorit


P21 / Suomi Sarja

Joukkueenjohtaja
Outi törmä, p. 040 703 5885, torma.outi@kolumbus.fi

Päävalmentaja
Mika Myllyniemi, p. 040 547 8296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P21 / Suomi Sarja



P18 / 2004-2005

Joukkueenjohtaja
Jari Törmä, jari.torma@gmail.com

Päävalmentaja
Aleksi Anttila, anttila.nokiankrp@gmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P18 / 2004-2005



P16 / 2006

Joukkueenjohtaja
Juha Riskilä, p. 050 357 6576, jriskila@gmail.com

Päävalmentaja
Valtteri Viitakoski, p. 050 555 2127, valtteri.viitakoski@gmail.com

Päävalmentaja
Miikka Nurminen, p. 0403505880, mnurminen11@gmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P16 / 2006



P15 / 2007

Joukkueenjohtaja
Sanna Hakala, p. 040 5129 139, sanna.hakala3@gmail.com

Päävalmentaja
Jari Koivisto, p. 040 721 5787, jassu.koivisto@mail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P15 / 2007



P14 / 2008

Joukkueenjohtaja
Tomi Nieminen, p. 045 125 7474, sahlynieminen@gmail.com

Päävalmentaja
Klavs Ozolins

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P14 / 2008



P13 / 2009

Joukkueenjohtaja
Tuula Jakovuori, p. 050 354 6584, tuula.jakovuori@gmail.com

Päävalmentaja
Jaakko Inha, p. 040 729 8453, jaakkoinha@gmail.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P13 / 2009



P12 / 2010

Joukkueenjohtaja
Rainer Palmroth

Päävalmentaja
Siru Suuniittu

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P12 / 2010



P11 / 2011

Joukkueenjohtaja
Eeva Vuojamo, eeva.vuojamo@gmail.com

Päävalmentaja
Mika Lehtola

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P11 / 2011



P10 / 2012

Joukkueenjohtaja
Emmi Paulaniemi, p. 045 158 3393, emmi.paulaniemi@luukku.com

Päävalmentaja
Markus Paulaniemi, p. 050 559 0997, markus.paulaniemi@luukku.com

Joukkueen verkkosivuilla lisätietoja P10 / 2012



Nokian KrP ry:n hallitus

Hallituksen puheenjohtaja
Marko Salmela, 0500 732550, marko.salmela@kruunukaluste.fi

Hallituksen varapuheenjohtaja
Mika Myllyniemi, 040 547 8296, mika.myllyniemi@nokiankrp.fi

Hallituksen jäsenet
Sami Karppinen, 040 750 2929, Sami.karppinen@tempro.fi
Jaakko Inha, 040 7298453, jaakkoinha@gmail.com
Markku Roth, 0503744593, Markku.roth@gmail.com